Operátor výroby v plastovej výrobe/Feeder - Bytča

Náplň práce - operátor výroby:

- Vykonáva práce na pracovnom mieste v súlade s predpismi, pracovnými

postupmi a podľa pokynov a inštrukcií nadriadeného pracovníka

- Vykonáva kontrolu kvality v súlade s pracovnými inštrukciami pre dané

pracovné miesto

- Manipuluje s materiálom, obalmi a hotovými výrobkami v súlade s

pracovnými inštrukciami pre dané pracovné miesto

- Upozorňuje nadriadených na prípadné nedostatky z hľadiska plynulosti,

kvality a bezpečnosti práce a o prestojoch strojov

- Dodržiava bezpečnostné predpisy

-Vedie predpísanú evidenciu výkonov a prestojov jedn. strojov

- Podieľa sa na vylepšovaní pracovného postupu a zlepšovaniach na pracovisku

- Udržiavanie pracoviska v súlade so stanovenými štandardami

- Plní ďalšie úlohy zadané nadriadeným zamestnancom

- práca na 3 zmeny (8 hodinové)

Náplň práce - Feeder:

- Zadáva v súlade s potrebami výroby prostredníctvom ručných skenerov vyskladňovacie požiadavky na materiál do skladov, zodpovedá za správnosť týchto objednávok

- Udržuje výrobu v nepretržitom chode prísunom komponentov do montážnej linky na základe vydaných objednávok

- Preskladňuje tovar a materiál podľa potrieb výroby a stanovených inštrukcií, pracuje s manipulačnými vozíkmi

- Zodpovedá a stará sa o zverené manipulačné zariadenia

- Vizuálne kontroluje kvalitu paliet, prepraviek alebo kartónov, ich správnosť a úplnosť označenia a celkového stavu

- Zodpovedá za dodržiavanie poriadku vo výrobnej hale, pracuje s obalovým materiálom, ktorý podľa odsúhlasených štandardov likviduje, resp. presúva

- Poskytuje podporu operátorom logistiky na vstupnom i expedičnom sklade, participácia na inventúrach podľa pokynov nadriadených

- Pomáha pri ostatných činnostiach v manipulačných priestoroch

- Participuje na zdokonaľovaní a permanentnom zlepšovaní vykonávaných činností

- Zodpovedá za time management, dennú komunikáciu s oddelením výroby a logistiky

- Zabezpečuje ostatné úlohy podľa pokynov a nariadeného

- práca na 3 zmeny – (8 hodinové)

Zamestnanecké výhody, benefity
- zabezpečená doprava zo smeru Čadca, Makov, Turzovka

- stravné lístky v hodnote 5,85€ za nočné zmeny

- stravovanie v jedálni – zamestnanec si dopláca 1,59€

- možnosť týždenných záloh

- pravidelná koordinácia​

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0911 553 118. Môžete nás kontaktovať aj mailom fourmis2@fourmis.eu alebo na Facebooku si vyhľadajte stránku "Fourmis" a pošlite nám správu tam.
Mzda: 1 000 EUR
Číslo inzerátu 143474

Opíšte kód

Máte problém s čitateľnosťou textu? Kliknite na tlačítko "Nový kód"
a systém vygeneruje nový kód