Výrobný a montážny pracovník vo výrobe

Firma GALILEOART, s.r.o .príjme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu výrobný a montážny pracovník vo výrobe hliníkových okien a dverí.
Náplň (druh) práce
- pílenie hliníkových profilov,
- vysekávanie otvorov do hliníkových profilov,
- frézovanie otvorov do hliníkových profilov,
- vlepovanie hliníkových rohov do Al profilov,
- vkladanie kaučukového tesnenia do EU drážky (gumičkovanie),
- okutie hotových okenných krídel,
- zasklievanie okenných a dverových krídel,
- montáž jednotlivých komponentov do finálneho výrobku,
- zostavovanie výrobku podľa parametrov kvality, technickej
dokumentácie a časového harmonogramu,
- balenie finálneho výrobku,
- príprava a údržba strojov, vykonáva drobné údržbové práce
- podieľa sa na neustálom zlepšovaní pracovného procesu,
- dodržiava pracovné a bezpečnostné pokyny,
- práca v teréne,
- preberanie materiálu od dodávateľov, jeho uskladnenie a expedovanie.

Požiadavky na zamestnanca:
- dĺžka praxe v odbore aspoň 1 rok

V prípade, ak spĺňate naše požiadavky a zaujala Vás naša ponuka, budeme radi, keď nám zašlete Váš životopis a motivačný list. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor.
Mzda: 1 000 EUR
Číslo inzerátu 143331

Opíšte kód

Máte problém s čitateľnosťou textu? Kliknite na tlačítko "Nový kód"
a systém vygeneruje nový kód