Hľadám strojníka betonárne

Popis pracovnej ponuky
Hľadáme do tímu pre prevádzku Bzenica (región Žiar a Žarnovica), Zvolen a Banská Bystrica (Vlkanová) strojníkov betonárne!

Náplň práce

Obsluha a údržba betonárky a jej riadiaceho centra.

Príjem a objednávanie materiálu.

Zodpovednosť za kvalitu materiálu.

Zodpovednosť za skladovú evidenciu spoločnosti.

Zodpovednosť za vedenie požadovanej dokumentácie.

Zodpovednosť za zverené pracovné nástroje a náradie.

Požiadavky pre uchádzačov:

Chuť pracovať a učiť sa

Komunikatívnosť,

Strojnícky preukaz na nakladač a betonárku /pokiaľ nie sú/, vieme zabezpečiť

Základne zručnosti pre ovládanie počítača

Zaškolenie vo výrobnom miešacom programe na prevádzke vo Zvolene

Základne znalosti pre údržbu a mazanie technológie

Ponúkame:

Na začiatok minimálny nástupný plat: 1600 EUR, ktorý sa po po skúšobnej dobe navyšuje + k tomu samozrejme bonusový systém.

Vodičský preukaz

B

Informácie k výberovému konaniu:

S vybratými kandidátmi, ktorí zodpovedajú kritériám, sa dohodne osobný pohovor s vedúcim betonárky.
Mzda: 1 600 EUR
Číslo inzerátu 141900

Opíšte kód

Máte problém s čitateľnosťou textu? Kliknite na tlačítko "Nový kód"
a systém vygeneruje nový kód