Realitný maklér v BeMi realitnej kancelárii

Patríme medzi najväčšie realitné kancelárie na Slovensku a stále sa rozrastáme. Svojich maklérov podporujeme pravidelným školením, inzerciou na všetkých dostupných portáloch, hradíme náklady spojené s kancelárskymi priestormi, 3D skenmi a videoobhliadkami a ďalšími inými benefitmi. Ak Vás tieto výhody zaujali, tak neváhajte a pridajte sa k nám!

Náplňou práce realitného makléra našej spoločnosti:

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom,
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia,
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia, s pomocou svojho manažéra,
- využívanie svojej kreativity pri prezentácií nehnuteľností,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Zamestnanecké výhody, benefity
Naša realitná kancelária poskytuje svojím maklérom:

- inzerciu na všetkých dostupných inzertných portáloch,
- výpočtovú techniku, softvérové vybavenie,
- firemné vizitky, reklamné plachty, marketingové materiály,
- softvér, prispôsobený podľa našich požiadaviek,
- callcentrum - ktoré pomáha maklérom v získavaní nových zákaziek a rozširovaní ich portfólia,
- nepretržitú odbornú podporu,
- právny servis vlastného právneho oddelenia,
- firemné vozidlo pre vybrané pobočky, aj s palivom,
- najlepší majú možnosť VIESŤ SI SVOJ VLASTNÝ TÍM, z čoho plynú ďalšie výhody,..

Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 5 000 EUR/mesiacNaša spoločnosť uplatňuje provízny systém odmeňovania.

Informácie o výberovom konaní
Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor do kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ostatné znalosti
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Pokročilý
Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
U svojich nových kolegov uvítame hlavne: seriózne vystupovanie, dochvíľnosť, príjemné vystupovanie a mať k dispozícii svoje vlastné motorové vozidlo!

Inzerujúca spoločnosť:
Stručná charakteristika spoločnosti
Na trh sme vstúpili v roku 2003 ako rodinná firma a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností. Vďaka našej dlhej histórií a pokrytiu trhu na celom Slovensku dnes patríme medzi najväčšie realitné kancelárie.

Dnes máme pobočky a obchodné zastúpenia takmer po celom Slovensku a stále rastieme. Dávame príležitosť kolegom, ktorí chcú doplniť náš tím, prípadne otvoriť pobočku v ich mieste bydliska, bez nutnosti zainvestovania Vašich peňazí.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte možnosť zarobiť podstatne viac, ako je priemerná mzda. Žiadne príjmové stropy, žiadne povinne odpracované hodiny.

Pôsobíte vo svojej lokalite, bez stresov, s flexibilným pracovným časom, bez tlačenia k stále vyšším výkonom. Je to len na Vás. Vďaka našej Akadémií vzdelávania Vás naučíme všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste boli úspešní obchodníci.
Kontakt
Kontaktná osoba: Stanislava Rosenbergerová
Tel.: +421908866423
E-mail: poslať životopis
Mzda: 1 800 EUR
Číslo inzerátu 140673

Opíšte kód

Máte problém s čitateľnosťou textu? Kliknite na tlačítko "Nový kód"
a systém vygeneruje nový kód