ŠARŠAŇ s.r.o.

MIESTO PRÁCE : východné Slovensko
TERMÍN NÁSTUPU : dohodou
MZDOVÉ PODMIENKY : 1000eur a viac
TO KOĽKO ZAROBÍS ZÁVISÍ LEN OD TEBA :)

Dávame príležitosť ambicióznym ľudom, ktorí chcú zvýšiť svoje príjmy ,stať sa nezávislými a zvýšiť tak svoj životný štandard. Hľadáme ľudí s chuťou posúvať sa vpred,všetkých vekových kategórií s vysokým pracovným nasadením.

NÁPLŇ PRÁCE
-rekonštrukcie domov, bytov
-výstavba domov, pergoli, altánkov
-zateplenia, zámkové dlažby, obkladanie

VÝHODY
-firemné auto
-pracovná doba od 7.00 do 17.00
-možnosť nadčasov, ktoré veľmi radi patrične ohodnotíme
-po skúšobnej dobe zabezpečujeme pracovné oblečenie

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
NEAKCEPTUJEME ALKOHOL NA PRACOVISKU( ANI ZOSTATKOVÝ)
-včasné príchody do práce o všetko ostatné sa postaráme my
-chuť a nasadenie pracovať a zarobiť si tak krásne peniažky

LEN SERIOZNY ZÁUJEM, flákači ani nevolajte
Mzda: 1 000 EUR
Číslo inzerátu 99093