Elektrikár - HOLANDSKO

Náplň (druh) práce
- Akékoľvek práce spojené s pripojením, kladenie káblov.
- Čítanie technickej dokumentácie.
- Navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia.
- Vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh.
- Odblankovávanie elektrických vodičov a káblov.
- Zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, - prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení.
- Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení.
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov.
- Údržba, údržba lokomotív, údržba brzdy / technológia Indusi / riadenie.
- Uvedenie do prevádzky elektrických systémov a komponentov na údržbu vozidiel.

Ponúkané výhody
- Holandská pracovná zmluva -

- Mzda je vyplácaná na účet, a aj slovenský, vždy k 15. tému v mesiaci
- Záloha je možná – môžete si požiadať už po odpracovanom 1. týždni
- Mzda je vyplácaná - v závislosti od zahraničného partnera a v závislosti od pracovnej pozície a skúseností, praxe

Pracovný čas:

- 7,5 hod. alebo 11,5 hod. denne ak sú nadčasy povolené, Týždenne je to minimálne 38,5 hodín bez nadčasov
- Nadčasy sú možné, noc, dovolenka a nedeľný príplatok - platí sa min. 25%
- Vianočné a prázdninové peniaze
- Nezávislá a zodpovedná práca
- Možné turnusy

- ubytovanie je preplácané
- zabezpečené zamestnávateľom, pre potreby ubytovania ( hotel, pension) izba s Wi-Fi
- zdravotné poistenie je preplácané zamestnávateľom
- v závislosti od vzdialenosti od pracoviska preplácané cestovné

Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 6:00 do 16:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
Stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnická výroba - elektrotechnická a strojárska montáž
Dĺžka praxe
aspoň 6 mesiacov
Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
vyjednávanie
Cudzie jazyky:
anglický - elementárna: A1 a A2
Ďalšie požiadavky:
- Dokončený elektrický výcvik
- Tímová práca
- Práca je možná aj s vyhláškou minimálne §21, zamestnávateľ vie prideliť skúsenejšieho pracovníka.
- Vlastné auto NIE je podmienkou, ale výhodou

Osobnostné predpoklady
pozornosť
pamäť
komunikatívnosť
iniciatívnosť

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, stačí zaslať svoj štruktúrovaný životopis v anglickom alebo v slovenskom jazyku na emailovú adresu: info@prepravaosob-timexpress.sk alebo nás kontaktujte +421950 187 781

Mzda: 2 900 EUR
Číslo inzerátu 92711