Vodič - Skadník

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
02.2020

Mzdové podmienky (brutto)
980 EUR/mesiac
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Úspešý kandidáť bude zodpovedný za rozvoz tovaru zákazníkom spätný odber reklamácií, evidencia v systéme a podobne. 3-krát do týždňa vyzdvihnutie tovaru v Budapešti a následný rozvoz zákazníkom v Bratislavskom regióne a odovdzanie zvyšného tovaru prepravnej spoločnosti.
Zamestnanecké výhody, benefity
, telefón, dovolenka pri mori
Informácie o výberovom konaní
- Pomer TPP
- Pracovný čas: 8:00 -17:00 Po – Pia
- Miesto výkonu práce: Západné Slovensko
- 3-krát do týždňa cesta do Budapešti
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
vodič,
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
4
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Flexibilia,
- Aktívny vodič, (osobné auto a Citroen Jumper)
- Bezproblémové dodanie tovaru
- Anglický jazyk výhodou,
- Maďarský jazyk výhodou,
- Bydlisko v Bratislave (alebo v max. 20 km okolí), ochota každodenne cestovať
Mzda: 980 EUR
Číslo inzerátu 89580