Asistentka projektového manažéra

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Hľadanie ubytovania v nemecky hovoriacich krajinách
- Vybavovanie poštovej, emailovej a telefonickej komunikácie v nemeckom jazyku
- Spracovanie rôznych podkladov pre projektového manažéra
- Komunikácia so zamestnancami a externými partnermi
- Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia
- Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o obchodných partnerov a zamestnancov, príprava a podávanie občerstvenia
- Možné absolvovanie služobných ciest do zahraničia
- Vystavovanie faktúr, dobropisov pre zahraničného klienta
- Kompletná organizácia tímu pred vyslaním do zahraničia
- Zastupovanie iných firemných pozícií
- A ďalšie čiastkové úlohy podľa pokynov nadriadeného...

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 - 780 eur (brutto) + 100€ - 400€ /mesačne (v závislosti od výkonu zamestnanca a obratov firmy)

Zamestnanecké výhody, benefity
-práca v mladom kolektíve
- možnosť kariérneho rastu
- firemný telefón
- firemný automobil na pracovné účely
- teambuildingy aj s rodinnými príslušníkmi
- k dispozícii Vám budú firemní právnici a účtovníci
- Stravné lístky preplácané zamestnávateľom do výšky 90%
Informácie o výberovom konaní
Výkon práce je v Hanušovciach nad Topľou a hľadáme niekoho z okolia maximálne do 30 kilometrov.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a zašlite Váš životopis s FOTOGRAFIOU a so súhlasom na spracovanie osobných údajov na kariera@zvar.sk. Alebo pre bližšie informácie nás kontaktujte na tel. číslach: +421911518156 alebo +421905459752 v pracovných dňoch od 8:00 – 16:30.
Firma si vyhradzuje právo, kontaktovať iba vybraných uchádzačov!
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- nemecký jazyk- na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU (slovom aj písmom)
- organizačné a koordinačné schopnosti
- dôraz na samostatnosť a zodpovednosť
- dobré komunikačné a prezentačné schopnosti + príjemné vystupovanie
- flexibilita
- schopnosť rýchlo sa učiť
- schopnosť zvládať stresové situácie
- vodičský preukaz B – výhodou
- ochota v prípade potreby pracovať aj cez víkend
- ovládanie PC (MS Office a internet) a sociálnych sietí na používateľskej úrovni

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Sme moderná spoločnosť, ktorá pôsobí na medzinárodnom pracovnom trhu viac ako 25 rokov a špecializujeme sa na vopred konkretizované druhy činností v rôznorodých priemyselných odvetviach, ktoré sú zabezpečené profesionálnou realizáciou prostredníctvom zámočníkov, mechanikov, elektrikárov, potrubárov a zváračov.
Mzda: 780 EUR
Číslo inzerátu 87829