Kontrolór kvality v LIPTOVSKOM MIKULÁŠI

Chceš mať istý stály príjem každý mesiac? Nemáš dostatok skúsenosti? Nevadí! Zaškolíme, zaučíme.
Pracuj s nami ako kontrolór kvality v automobilovom priemysle v LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.
Hľadáme skúsených aj neskúsených pracovníkov ako SZČO.

Náplň práce:
- vizuálna kontrola dielov
- balenie dielov
- rework dielov

Požiadavky:
-stredoškolské vzdelanie
- dobrý zrak
- zodpovednosť
- ochota cestovať

Práca v 2 zmennej prevádzke (12hod zmeny)
Ubytovanie pre uchádzačov mimo okresu zabezpečené zadarmo (byt v prenájme)
Preplatené cestovné náklady
práca na dohodu od 4,20€/hod
práca na živnosť od 5,50€/hod + 0,90€/hod
Mzda: 6 EUR
Číslo inzerátu 86846