KONTROLÓR KVALITY ČESKÁ REPUBLIKA

Chceš mať istý stály príjem každý mesiac? Nemáš dostatok skúsenosti? Nevadí! Zaškolíme, zaučíme.
Pracuj s nami ako kontrolór kvality v automobilovom priemysle v Českej republike.
Hľadáme skúsených aj neskúsených pracovníkov ako SZČO.

Náplň práce:
- vizuálna kontrola dielov
- balenie dielov
- rework dielov

Požiadavky:
-stredoškolské vzdelanie
- dobrý zrak
- zodpovednosť
- ochota cestovať

Práca aj na turnusy 2týždne v práci, 1týždeň doma, zaručené 12hod zmeny.
Ubytovanie zabezpečené zadarmo (byty, domy v prenájme)
Preplatené cestoné náklady
Sadzby SZČO:
min. 7€ + príplatky za projekty 0,4€ + 1€ /nočné príplatky 0,6€-0,9€
Mzda: 7 EUR
Číslo inzerátu 86843