Kontrolór kvality

Kontrolór kvality Nitra, práca vhodná pre mužov aj ženy

Základna zložka mzdy(brutto) a ďalšie odmeny
- 892€/mesiac plný úväzok
- 5,40€hodina na dohodu
- 7,25€/hodina živnosť
- Práca na 1 – 2 zmeny (podľa potreby) 8 hod. zmeny

Nástup: IHNEĎ

Náplň práce
- Sortovacie/triediace práce
- Vstupná a výstupná kontrola
- Mechanické úpravy a opravy
- Kontrola komponentov
- Vychystávanie dielov na linku

Požiadavky na uchádzačov
- Stredoškolské bez maturity
- Stredoškolské s maturitou
- Manuálna zručnosť a precíznosť
- Dobré organizačné schopnosti

Zamestnanecké výhody
- Istota zamestnania v expandujúcej spoločnosti
- Férové jednanie a profosionálne zaškolenie

Zaujala Vás naša ponuka? Chcete sa na niečo opýtať?
Zavolajte nám tel. číslo : 0915 068 222/0907 212 960 alebo píšte na horvatova@1group.cz/siposova@1group.cz
Mzda: 892 EUR
Číslo inzerátu 86601