Hľadáme zámočníkov na dlhodobé projekty do DE

Ponúkame pracovnú príležitosť pre skúsených zámočníkov na klasickú prácu s oceľou a prístrojmi do Nemecka (južné Nemecko) s možným nástupom po celý rok.

Náplň práce:
Výroba stavebných skupín a plechov
Údržba technických systémov
Montáž a demontáž
Výroba konštrukcií z plechových dielov

Požiadavky:
Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
Ukončené odborné vzdelanie
Prax v odbore min. 2 roky
Vlastné auto a vodičský preukaz typu B

Ponúkame:
Nástupný plat :12,50€ /h – 13€/h + diéta 45-50€ na každý odpracovaný deň
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom blízko miesta výkonu práce
Týždenné zálohy do 200€
Možnosť pracovať nadčasy
Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
Stabilná a dlhodobá práca s nástupom od januára 2019
Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
Možnosť pracovať na turnusy

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy v nemeckom jazyku s Vašou pracovnou históriou na emailovú adresu: info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky: +421 950 654 464.
Mzda: 2 900 EUR
Číslo inzerátu 84575