Dlhodobá práca pre priemyselných elektrikárov v DE

Hľadáme skúsených priemyselných elektrikárov na dlhodobú prácu aj s možnosťou okamžitého nástupu do Nemecka.

Náplň práce:
• Inštalácia a servis elektrického zariadenia
• Výroba, inštalácia a oprava elektrických zariadení
• Diagnostika a odstraňovanie závad
• Údržba a nastavovanie elektrického a elektronického príslušenstva
• Návrh rozmiestnenia elektrického vedenia
• Zapájanie elektrických zariadení do siete
• Montáž a zapájanie rozvodových skríň

Požiadavky:
• Ukončené odborné vzdelanie
• Prax v odbore požadovaná
• Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
• Auto a vodičský preukaz typu B
• Samostatnosť, flexibilnosť, precíznosť

Čo ponúkame:
• Nástupný plat 12,19 €/brutto / hodina + denné auslöse: 23,50€/netto
• Ubytovanie hradené a zabezpečené zamestnávateľom
• TTP s nemeckým zamestnávateľom
• Možnosť pracovať nadčasy (25%-50%)
• Týždenné zálohy do výšky 200€
• Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
• Platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
• Rodinné prídavky na dieťa
• Nárok na dovolenku
• Možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1

Ak Vás pracovná ponuka oslovila Vaše životopisy v nemeckom jazyku nám posielajte na info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky na telefónnom čísle: + 421 950 654 464
Mzda: 3 000 EUR
Číslo inzerátu 84573