Obchodník s edukačnými publikáciami po ZŠ a MŠ

Obchodná spoločnosť, pôsobiaca v školskom sektore, príjme obchodných zástupcov na prezentáciu edukačných publikácií, pomocou ktorých sa deti učia hravou formou.

Hlavnou náplňou práce je:
- oslovenie základných a materských škôl,
- komunikácia s riaditeľmi a učiteľmi škôl,
- prezentácia a distribúcia publikácií na školách.

Na výkon práce je potrebné vlastné auto.
Miesto výkonu práce: v rámci svojho regiónu
Pracovný pomer: dohoda, živnosť, TPP
Očakávaný plat od 1.600€/mesiac; bližšie spresnený na pohovore
Termín nástupu: ihneď

Pracovné miesto vhodné aj pre
absolventa

Ponúkané výhody
- profesijný a odborný rast
- možnosť viesť obchodnú skupinu
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- prezentácia hodnotných vzdelávacích publikácii
- práca v príjemnom prostredí

Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 7:30 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Dĺžka praxe
bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:
- vodičský preukaz (aktívny vodič) + vlastné auto
- potrebná znalosť komunikácie cez SKYPE
- príjemné vystupovanie

Požadované vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: EDUCA PRINT s.r.o.

Charakteristika: EDUCA PRINT s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s medzinárodným pôsobením v školskom sektore. Zaoberáme sa tvorbou, výrobou, prezentáciou a distribúciou doplnkových učebných publikácií, určených pre MŠ a ZŠ (prvý až štvrtý ročník). Naším prianím je priniesť do rodín nielen knižné tituly, ale aj hodnoty, ktoré deti urobia vzdelanejšími, lepšími, láskavejšími... Snažíme sa sprostredkovávať im tradičné hodnoty a spôsoby, zároveň sa učia hravou formou.

Adresa:
Zborov nad Bystricou 635
02303 Zborov nad Bystricou
Slovensko
Mzda: 1 600 EUR
Číslo inzerátu 84325