Obchodný špecialista/konzultant

Zamestnanecké výhody a benefity:
- nadštandardné FIX-né odmeňovanie
- štvrťročné (quartálne) a ročné bonusy s fixným platom
- úspešná a dlhodobá kariéra už po 3-om mesiaci spolupráce
- obsadenie kľúčových manažérskych pozícií
- absolvovanie inovatívneho vzdelávacieho programu
- podpora od manažérov s medzinárodnými skúsenosťami v každom kroku programu
- vytváranie pasívneho príjmu už od 1.mesiaca spolupráce
- penzijný plán v našej spoločnosti
- účasť na konferenciách v prípade plnení nastavených plánov
- cestovné poukazy

Obsah a náplň práce :
- účasť na poradách a mítingoch
- komunikácia s obchodnými partnermi
- práca s databázou
- dojednávanie a uzatváranie obchodných stretnutí
- dbanie o kvalitný a prvotriedny klientsky servis
- plánovanie time-managementu
- stanete sa súčasťou mladého kolektívu
- možnosť stať sa súčasťou nového a úspešného projektu
- úspešným kandidátom ponúkame možnosť zapojiť sa do manažérskej akadémie

Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské vzdelanie je výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- vítané sú skúsenosti s obchodom
- flexibilita, ochota učiť sa
- zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť
- komunikačné a prezentačné zručnosti
Mzda: 1 750 EUR
Číslo inzerátu 84317