Kontrolór kvality v automobil. priemysle

Miesto výkonu práce: Maďarsko
Práca na živnosť
Finančné ohodnotenie: od 6€/hod+preplácanie cestovných nákladov alebo poskytnutie bezplatného ubytovania
Práca v smenovej prevádzke

Pracovná náplň:
- kontrola kvality výrobkov
- výstupná kontrola výrobkov
- náhodná kontrola výrobkov
- vstupná kontrola výrobkov
- vizuálna kontrola výrobkov
- merania
- triedenie výrobkov

Ponúkané výhody:
- stabilná práca
- príplatok na cestovanie
- možnosť kariérneho rastu
- komplexné zaškolenie
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej prosperujúcej spoločnosti
- mladý kolektív

Požiadavky na uchádzačov:
- ukončené minimálne základné vzdelanie
- maďarský jazyk na komunikačnej úrovni
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- výborný zrak
- pozornosť, presnosť, trpezlivosť
- zodpovedný prístup k práci
- skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou
- skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle výhodou
Informácie o spoločnosti: Spoločnosť JIT Quality, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Miell Quality kft. So sídlom v Maďarsku. Spoločnosť poskytuje profesionálne služby v oblasti kontroly kvality a inžinierskej podpory pre automobilový priemysel a subdodávateľov automobilových závodov.
Životopisy prosíme zasielať na adresu martina.kolenicova@jitquality.sk, prípadne nás môžte kontaktovať telefonicky na 0948 726 421.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom pozvania na osobný pohovor.
Mzda: 6 EUR
Číslo inzerátu 83777