Grafik / Dizajnér / Fotograf

Informácie o ponuke:
Do nášho tímu DOUBLE RED hľadáme nového a kreatívneho člena s chuťou budovať celosvetovú značku. Budeme tvoriť zaujímavé kampane, fotiť produktové fotky a spracovávať ich do najmenších detailov, hľadať nové spolupráce , tvoriť kontent aj v teréne, pripravovať materiály do výroby v anglickom jazyku,...
Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe Premiere Pro - základy

*možnosť sa zaučiť pri menších nedostatkoch.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Hlavnou náplňou práce bude:

- kreatívna tvorba propagačných materiálov
- retuš a fotomanipulácia
- *výhoda mať znalosti pre fotografovanie/filmárčenie
Doplňujúce informácie:
Po obdržaní životopisu dostanete skúšobné úlohy.
* požadujeme spätne zaslať aj úkážky prác (portfólio)
Mzda: 640 EUR
Číslo inzerátu 81755