Ponuka na predmestí MNÍCHOVA

Gauting – ponuka opatrovania pre muža alebo ženu/ na predmestí Mníchova/ nástup 31.01.2019 /s dobrou úrovňou nemčiny a vodičským preukazom/ BEZ nočného vstávania
Do mestečka Gauting, ktoré leží na predmestí Mníchova, hľadáme milého opatrovateľa alebo opatrovateľku k 85-ročnému pánovi (180 cm, 75 kg), ktorý býva v byte spolu s manželkou, ktorá nevyžaduje opateru. V domácnosti sa nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľ /ka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 3. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient trpí stareckou slabosťou, demenciou, je inkontinentný a niekedy má problémy s orientáciou. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť : pacient sa pohybuje s pomocou rolátora/chodítka.
Opatrovateľ/ka má za úlohu starostlivosť o pacienta (pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe, presune na toaletu). Na starosti má taktiež bežné domáce práce ako varenie, upratovanie a nakupovanie. Pacient ocení prechádzky, rozhovory alebo iné spoločné aktivity.
Dĺžka turnusu : 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: 31.01.2019
Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:
Hlavná koordinátorka : 0948 245 300 /l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 71535

 

10.1.2019 | 15:50 | prehliadnuté 7 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.