Nenáročná ponuka opatrovania

WEIHERHAMMER – nenáročné opatrovanie / nástup od 20.01.2019/ turnus 1 mesiac alebo 6 týždňov / so strednou znalosťou nemčiny
Do obce v nemeckom Bavorsku, hľadáme skúsenú, srdečnú a empatickú opatrovateľku, k 90 – ročnej pani (165 cm a 65 kg), ktorá býva v rodinnom dome bez domácich zvierat. Jej dcéra býva v dome na 1. poschodí, je nápomocná a tiež pomôže pri nákupoch. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, začínajúcou inkontinenciou – nosí plienkové nohavičky a má problémy s mobilitou. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne – pacientke sa stáva, že keď ide v noci na WC, tak nevie nájsť cestu späť do postele.
Pohyblivosť: pacientka pri pohybe využíva palicu, rolátor a invalidný vozík. Potrebuje pomoc opatrovateľky napr. pri vstávaní z postele, z kresla – je ale plne nápomocná
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti kompletnú hygienu pacientky, ktorá zahŕňa aj výmenu plienok a návštevy toalety, umývanie prebieha v kuchyni na stoličke – je taktiež nápomocná, pacientke je treba pomáhať aj pri jedení a pití, prezliekaní. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, pečenie, upratovanie, pranie, nakupovanie). Pacientka sa doteraz hanbila absolvovať prechádzky na invalidnom vozíku, možno to teraz, keď trpí demenciou bude jednoduchšie a bude akceptovať ak jej niekto ukáže, že potrebuje pomoc.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac alebo 6 týždňov, Nástup: od 20.01.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1220 € (1 mesiac) alebo 1708 € (6 týždňov) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Póorová / 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Oddelenie náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 71531

 

10.1.2019 | 14:46 | prehliadnuté 5 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.