Opatrovanie pani južne od Mníchova

Miesbach Wachlehen – OPATROVANIE SENIORKY južne od Mníchova / nástup 31.01.2019/ postačuje nemčina na úrovni lepších základov
Do malebnej dedinky Miesbach Wachlehen, južne od Mníchova, hľadáme láskavú opatrovateľku k 84 – ročnej pani (160 cm, 60 kg), ktorá žije v časti rodinného domu. Na poschodí, v samostatnej bytovej jednotke žije strýko, o ktorého sa opatrovateľka nestará. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka bola zaradená do 2. stupňa požadovaného ošetrovania.
Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka trpí bežnou stareckou slabosťou a začína sa u nej prejavovať inkontinencia. Bola jej diagnostikovaná demencia. Nočné vstávane je potrebné príležitostne, pri potrebe pacientky navštíviť toaletu.
Pohyblivosť: pacientka má narušenú schopnosť mobility. Doposiaľ nepotrebovala žiadne pohybové pomôcky, avšak v súčasnosti už musí chodievať na prechádzky na invalidnom vozíku, preto k nim potrebuje byť motivovaná.
Opatrovateľka má v rámci domácnosti na starosti varenie, nakupovanie, udržiavanie poriadku, pranie a žehlenie. Pacientka potrebuje pomoc pri pohybe, prezliekaní, hygiene a výmene hygienických pomôcok v rámci inkontinencie. Ocení tiež spoločné rozhovory a prechádzky.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní); nástup: 31.01.2019
Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1 250 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Tešíme sa na spoluprácu!
Číslo inzerátu 71529

 

10.1.2019 | 14:36 | prehliadnuté 9 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.