Jednoduché opatrovanie v Nemecku

Sonnenbühl - Undingen – Jednoduché opatrovanie/ nástup od 20-22.01.2019/s pokročilou nemčinou / BEZ nočného vstávania
Do obce Sonnenbühl – Undingen, ležiacej na severom okraji Swabian Jura (pohorie v Bádensku), hľadáme skúsenú opatrovateľku vo veku 30-60 rokov, k 84 – ročnej pani (162 cm a 70 kg), ktorá býva v rodinnom dome so záhradou, bez domácich zvierat. Všetky potrebné služby ako lekáreň, potraviny, mäsiarstvo, pekáreň sa nachádzajú v blízkosti 5 minút. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba (2x do týždňa meniť katéter).
Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, alzheimerom, lieči sa na vysoký krvný tak, má ťažkosti s pohybom a trvalo zavedený katéter. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje samostatne, pri pohybe si pomáha rolátorom alebo palicou, hygienu zvláda z väčšej časti sama a čiastočne s pomocou.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacienta, jej úlohou je aj pomoc pri sprchovaní - k dispozícií je vaňový zdvihák, domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie). Veľké nákupy potravín a nápojov zabezpečuje rodina.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: od 20-22.01.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1300 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 71527

 

10.1.2019 | 14:22 | prehliadnuté 5 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.