Dobrá ponuka pri Švajčiarsku

Klettgau-Griessen –OPATROVANIE v PEKNEJ OBLASTI s nástupom o dva týždne/ turnus 4 až 6 týždňov/ potrebná dobrá nemčina / 3x do týždňa voľno
Do dedinky Klettgau-Griessen, ktorá sa nachádza na juhu Nemecka, pri švajčiarskych hraniciach, hľadáme priateľskú opatrovateľku k 74-ročnej pani (170 cm, 80 kg), ktorá býva v rodinnom dome so záhradou spolu so svojim manželom. Pán je samostatný a nepotrebuje opateru. Pani má jednu mačku, ktorá sa pohybuje len vonku a je potrebné ju kŕmiť. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Opatrovateľka má 3 krát do týždňa voľno.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka je veselej a priateľskej povahy, je inkontinentná a má demenciu. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne. K dispozícií je aj „babyphon“. Pacientka počas Vianoc spadla a zlomila si bedro, momentálne je po operácií.
Pohyblivosť: kvôli operácií využíva pri pohybe vozík a pomaly začína chodiť aj s rolátorom. Je potrebné byť jej nápomocný.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní. Na starosti má taktiež starostlivosť o domácnosť, teda upratovanie, varenie, nakupovanie a príležitostné malé práce v záhrade. Obchod je dostupný pešo. Pacientka má rada kvety a záhradu, ocení spoločnosť, rozhovory, prípadne prechádzky po okolí.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac alebo 6 týždňov, nástup: o dva týždne
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1345/1928 € (v závislosti od dĺžky turnusu) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:
Koordinátorka T.Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Tešíme sa na spoluprácu!
Číslo inzerátu 71363

 

8.1.2019 | 12:31 | prehliadnuté 5 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.