Opatrovanie pri švajčiarských hraniciach

Herrischried – opatrovanie pri švajčiarskych hraniciach /nástup čím skôr/potrebná minimálne mierne pokročilá nemčina a VODIČSKÝ PREUKAZ
Do dedinky Herrischried, pri švajčiarskych hraniciach hľadáme opatrovateľku k 85- ročnému pánovi (182 cm, 85 kg), ktorý býva sám v dome so záhradou. V domácnosti nie sú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou a internetom.
Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 4. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient je duševne v poriadku, je po operácií ramena, horšie počuje, má vysoký krvný tlak, bolesti žalúdka a závraty. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť: pacient má problémy s pohybom a preto využíva invalidný vozík.
Do náplne práce opatrovateľky patrí starostlivosť o pacienta (osobná hygiena, prezliekanie, pomoc pri presune na vozík, na toaletu) a taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nákupy). V domácnosti je k dispozícií auto. Pacient rád píše knihy, je pokojnej, priateľskej povahy, je trochu tichší, ocení aj spoločné trávenie času alebo prechádzky.
Dĺžka turnusu: 4 alebo 6 týždňov nástup: čím skôr
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1345/1928 € (podľa dĺžky turnusu) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:
Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 71357

 

8.1.2019 | 9:17 | prehliadnuté 13 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.