Opatrovanie v Bavorsku s nástupom ihneď

Bad Bocklet – OPATROVANIE s nástupom IHNEĎ /ponuka v Bavorsku /potrebná dobrá nemčina a VODIČSKÝ PREUKAZ/ NEFAJČIARKA
Do dediny Bad Bocklet, ktorá sa nachádza v hornej časti Bavorska, hľadáme opatrovateľku pre manželský pár: 83-ročnú pani (164 cm, 60 kg) a 86-ročného pána (170 cm, 69 kg). Manželia bývajú sami v rodinnom dome a nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 2. a pani do 3. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba (ráno a večer), kvôli meraniu tlaku, podávaniu liekov a inzulínu.
Zdravotný stav: pacient je duševne v poriadku, prekonal porážku, horšie počuje a vidí, toaletu navštevuje samostatne. Pani taktiež zle vidí, má vysoký krvný tlak, cukrovku, stareckú demenciu a v minulosti prekonala infarkt. Nočné vstávanie je potrebné jeden krát za noc, kvôli návšteve toalety.
Pohyblivosť: obaja pacienti sú mobilní, pán využívajú aj rolátor/ chodítko.
Opatrovateľka má za úlohu starostlivosť o pacientov (pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, presune na toaletu). Úlohou opatrovateľky je taktiež starostlivosť o domácnosť, čiže varenie, upratovanie a nakupovanie. V domácnosti je k dispozícií auto. Pacienti ocenia spoločné trávenie času, zábavu, rozhovory alebo prechádzky.
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Dĺžka turnusu : 1 mesiac (30 dní), Nástup: ihneď
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1400 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:
Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 71313

 

7.1.2019 | 13:27 | prehliadnuté 9 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.