Ponuka opatrovania pre muža alebo ženu

Halle – opatrovanie pre MUŽA alebo ŽENU s nástupom čím skôr /turnus 1 mesiac/potrebná dobrá nemčina/ vodičský preukaz VÝHODOU
Do mesta Halle, približne hodinu západne od Hannoveru, hľadáme opatrovateľa alebo opatrovateľku k 87- ročnému pánovi (178 cm, 86 kg), ktorý býva v dome spolu so svojim synom, ktorý je nápomocný. V domácnosti nie sú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľ/ka má zabezpečenú samostatnú izbu s internetom.
Zdravotný stav: pacient má ťažkosti s opúchajúcimi nohami, so srdcom a obličkami. Nočné vstávanie je potrebné (pacient vstáva cca 5x za noc).
Pohyblivosť: pacient sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka.
Do náplne práce spadá starostlivosť o pacienta (osobná hygiena, prezliekanie, pomoc pri pohybe, vstávaní, presune na toaletu) a taktiež starostlivosť o domácnosť. Pacient ocení aj spoločné trávenie času, rozhovory, prechádzky. V domácnosti je k dispozícií auto.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní), nástup: čím skôr
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1430 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 71308

 

7.1.2019 | 13:00 | prehliadnuté 6 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.