Opatrovanie v Mníchove začiatkom januára

Mníchov – OPATROVANIE v obľúbenom veľkomeste/ nástup začiatkom januára /potrebná mierne pokročilá nemčina
Do obľúbeného Mníchova, veľkomesta bohatého na kultúru, pamiatky, zábavu a inšpirácie, hľadáme opatrovateľku k 83 – ročnej pani (165cm, 72kg), ktorá žije sama v byte. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia: pacientka nebola zaradená do 3. stupňa ošetrovania.

Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka podstúpila v minulosti operáciu spojenú s onkologickým ochorením a opreráciu bedrovej kosti. Je inkontinentná a je u nej podozrenie na začínajúcu demenciu. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť: pacientka je momentálne ležiaca, väčšinu času je v posteli. K dispozícií je ošetrovateľské lôžko, invalidný vozík a rolátor. Pacientka nechce využívať vozík, s pomocou opatrovateľky sa vie presúvať s rolátorom.

Pacientka potrebuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní a podávaní jedla, zároveň ocení spoločnú zábavu. Je dôležité jej byť oporou a dozorom pri presúvaní na toaletu či do iných miestností. Do náplne práce spadá aj domácnosť, vrátane nákupov a varenia.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) alebo dlhšie; nástup: začiatkom januára

Ponúkaná mzda: 9,19€/hod. brutto

Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1360 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!
Číslo inzerátu 69985

 

7.12.2018 | 15:39 | prehliadnuté 5 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.