Montáž výťahov – Švédsko (2400€/mesiac)

Hľadáme elektrikárov, ktorí majú skúsenosti s montážou výťahov. Práca je v rôznych oblastiach Švédska.
Pracovná náplň:
- Montáž a oprava výťahových dverí, káblov, motorov a kontrolných systémov
- Zapájanie káblov do elektrických rozvádzačov
- Diagnostikovanie
- Čítanie výkresov
Výhody:
- Mzda 2000€-2400€ (záleží od skúsenosti)
- 40 hodín týždenne: 07.00-16.00 Pondelok- Piatok
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Švédska zmluva
- Ubytovanie je zabezpečené a hradene zamestnávateľom
- Úhrada prvej letenky do 30 dní od nástupu ( vo výške max. 200€)
Požiadavky
- Minimálne 3 roky skúsenosti s danou pracou
- Dobrá znalosť technických výkresov
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu nám zašlite emailom na info@dkrs.sk:
- Životopis v anglickom jazyku
- Písomné referencie od predošlého zamestnávateľa s telefonickým kontaktom sú výhodou
- Fotografie z predchádzajúceho zamestnania (výhodou)
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky: +421 910 901 936, +421 911 279 723, , 047/5622620, emailom: info@dkrs.eu, osobne: DK Recruitment Services s.r.o., Ul. K. Mikszátha 6, Rimavská Sobota, on-line: www.dkrs.sk.
Cena: 2 400 EUR
Číslo inzerátu 69931