Nová ponuka v Bavorsku

Schweitenkirchen– NOVÁ ponuka opatrovania v BAVORSKU/ nástup čím skôr alebo od polovice januára/ potrebná minimálne mierne pokročilá nemčina a VODIČSKÝ PREUKAZ
Do dediny Schweitenkirchen, severme od Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 76-ročnej pani (165 cm, 55 kg) a jej 81 – ročnému manželovi (170 cm, 85 kg) ktorí bývajú v rodinnom dome. Na poschodí domu býva syn s priateľkou. V domácnosti majú jedného psíka (Terrier). Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. a jej manžel do 2. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: Obaja pacienti sú duševne v poriadku. Pacientka má parkinsonovu chorobu a je čiastočne inkontinentná. Pán slabšie počuje a má cukrovku. Nočné vstávanie je potrebné 1 krát, kvôli návšteve toalety.

Pohyblivosť: obaja sa pohybujú s pomocou a pri pohybe využíva rolátor. Pacientka potrebuje pomoc pri vstávaní. V domácnosti má k dispozícií polohovaciu posteľ.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientov, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe, návšteve toalety, vstávaní. Na starosti má taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie. Nakupovať chodí syn manželov. V domácnosti je k dispozícií aj auto, ktoré môže opatrovateľka využívať. Pacienti ocenia spoločnosť, rozhovory, prípadne prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac, nástup: čím skôr alebo v polovici januára

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1300 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. V prípade, že bude opatrovateľka na pozícií počas Vianoc, dostáva plus bonus 206 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 69858

 

5.12.2018 | 13:58 | prehliadnuté 4 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.