Dobrá ponuka na 6 týždňov

Radolfzell – DOBRÁ PONUKA OPATROVANIA s nástupom od 20.11.2018/ turnus 6 týždňov / potrebná mierne pokročilá až pokročilá nemčina
Do mesta Radolfzell, ležiacom uprostred krásneho prostredia pri jazere Untersee, hľadáme opatrovateľku, k 82-ročnej pani (170 cm, 50 kg). Pacientka býva v dome spolu so svojím zaťom, o ktorého nie je potrebná starostlivosť. V domácnosti sa chová mačka, ktorú je potrebné len kŕmiť. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu, kúpeľnú a pripojenie na internet.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrovania (z piatich).

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba (ráno, večer) kvôli podávaniu liekov.

Zdravotný stav: pacientka trpí stareckou demenciou, má ťažkosti so sluchom a vysoký krvný tlak. Je inkontinentná a nosí plienkové nohavičky. Veľmi málo rozpráva. Nočné vstávanie nie je potrebné.

Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou rolátora alebo invalidného vozíka. V domácnosti je k dispozícií polohovacia posteľ. Je potrebné na ňu dohliadať a predchádzať možným pádom.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti domáce práce ako varenie, upratovanie,pranie. O nakupovanie sa stará zať pacientky. Úlohou opatrovateľky je taktiež pomoc pri osobnej hygiene pacientky, prezliekaní, pohybe a trochu pri jedle.

Dĺžka turnusu: 6 týždňov; nástup: 20.11.2018

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1816 € (6 týždňov) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus BONUS za SVIATOČNÉ DNI vo výške 150 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!
Číslo inzerátu 68218

 

8.11.2018 | 13:45 | prehliadnuté 18 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.