Opatrovanie v Mníchove aj počas Vianoc

Mníchov – OPATROVANIE V OBĽÚBENOM MESTE s nástupom koncom novembra/turnus 6 týždňov/ potrebná stredne pokročilá nemčina / anglický alebo španielsky jazyk výhodou!
Do Mníchova, hľadáme opatrovateľku (20-65 rokov) k 72 – ročnej pani (165 cm, 68 kg), ktorá žije sama v dome so záhradou a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet. Pacientku chodievajú navštevovať jej dcéry.

Stupeň ošetrenia: úroveň požadovaného ošetrovania pacientky bola klasifikovaná na. 2. stupni (z piatich).

Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka trpí bežnou stareckou slabosťou a zábudlivosťou, bola jej diagnostikovaná demencia a začína sa u nej prejavovať inkontinencia.

Pohyblivosť: pacientka je samostatne mobilná, avšak s ťažkosťami – využíva rolátor a chodítko.

Opatrovateľka má na starosti v rámci domácnosti udržiavanie poriadku, pranie, nakupovanie a varenie (čerstvú a zdravú stravu). Nočné vstávanie je potrebné príležitostne . Jeden krát týždenne je potrebné odprevadiť pani do denného centra seniorov. Na prepravu využíva S-Bahn alebo U-Bahn.

Od opatrovateľky sa očakávajú skúsenosti s opatrovaním seniorov a nemecký jazyk aspoň na stredne pokročilej úrovni, prípadne je možné sa dorozumieť aj v kombinácii so španielskym a anglickým jazykom. Medzi jej povahové vlastnosti by mala patriť empatia a srdečnosť. Taktiež by nemala mať ťažkosti s varením. Fajčenie vo vonkajších priestoroch sa akceptuje.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac až 6 týždňov; nástup: koncom novembra

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1280 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus BONUS za SVIATOČNÉ DNI vo výške 203 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 1792 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus BONUS za SVIATOČNÉ DNI vo výške 203 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!
Číslo inzerátu 68155

 

7.11.2018 | 15:59 | prehliadnuté 20 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.