Opatrovanie pre muža v krásnom meste

Bad Säckingen – Ponuka v KRÁSNOM MESTEČKU/pre OPATROVATEĽA/nástup 10.12.2018/ turnus 6 týždňov/ potrebná mierne pokročilá až pokročilá nemčina/BEZ nočného vstávania
Do kúzelného, kúpeľného mestečka Bad Säckingen, ktoré leží pri švajčiarskych hraniciach, hľadáme opatrovateľa k 74-ročnému pánovi (190 cm, 115 kg), ktorý býva v rodinnom dome so záhradou spolu s manželkou, ktorá si nevyžaduje opateru a stará sa o domácnosť. V dome býva aj syn, ktorý pomáha pri dvíhaní. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľ má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 4. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacient prekonal porážku, dôsledkom čoho má ochrnutú pravú stranu a poruchu reči. Má vysoký krvný tlak, je inkontinentný a má zavedený katéter. Nočné vstávanie nie je potrebné.

Pohyblivosť: pacient sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka, pri dvíhaní je nápomocný. Pri transfere pomáha opatrovateľovi aj syn pacienta.

Opatrovateľ má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacienta, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, jedle, vstávaní, presune na vozík. Pacient ocení niekoho, kto mu bude nápomocný, bude sa s nimi zhovárať, tráviť čas, alebo pôjde na prechádzku. Má rád sledovanie filmov, čítanie novín.

Dĺžka turnusu: 6 týždňov, nástup: od 10.12.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 2012 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľ dostáva plus BONUS za SVIATOČNÉ DNI vo výške 170 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 68153

 

7.11.2018 | 15:48 | prehliadnuté 18 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.