Opatrovanie v Štutgarte bez nočného vstávania

STUTTGART – Opatrovanie s nástupom čím skôr do 31.12.2018 /s mierne pokročilou nemčinou / BEZ nočného vstávania/ Nefajčiarka / potrebný Vodičský preukaz/BONUS za sviatočné dni
Do známeho mesta Stuttgart, ktoré sa nachádza na juhozápade Nemecka, hľadáme príjemnú a spoľahlivú opatrovateľku vo veku medzi 22-50 rokov, k 82 – ročnej pani (164 cm a 62 kg), ktorá býva v dome so záhradou spolu s manželom, o ktorého nie je potrebné sa starať a je opatrovateľke nápomocný. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s vlastnou kúpeľňou a pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 2. stupňa ošetrenia

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba

Zdravotný stav: Pacientka prekonala mozgovú porážku, má ťažkosti s pohybom a trpí inkontinenciou. Nočné vstávanie nie je potrebné, nakoľko pacientka nosí plienky.

Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje čiastočne samostatne, pomáha si rolátorom a taktiež je potrebná pomoc opatrovateľky, najmä pri vyzliekaní, obliekaní a hygiene

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacienta, jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie, návštevy lekára).

Pacientka rada navštevuje koncerty, divadlá, reštaurácie a svojich známych, preto hľadáme kultivovanú a spoločenskú opatrovateľku, ktorá bude ochotná sa jej prispôsobiť a sprevádzať ju.

Dĺžka turnusu: 52 dní nástup: čím skôr do 31.12.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 2149 € (52 dní) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva za turnus plus BONUS za sviatočné dni vo výške 118 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :

Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 68152

 

7.11.2018 | 15:34 | prehliadnuté 15 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.