Ponuka pre OPATROVATEĽA/OPATROVATEĽKU v Mníchove

Egenhofen – Opatrovanie v BAVORSKU pre OPATROVATEĽKU alebo OPATROVATEĽA s nástupom od 26.11.2018/ turnus 7 týždňov / potrebná mierne pokročilá až pokročilá nemčina/NEFAJČIAR-KA
Do dediny Egenhofen, ležiacej severne od Mníchova, hľadáme láskavú opatrovateľku alebo opatrovateľa k 58-ročnému pánovi (179cm, 74 kg), ktorý býva SÁM v byte a nemá žiadne domáce zvieratá. V blízkosti býva jeho partnerka, ktorá ho navštevuje. Opatrovateľ/ka má v dome zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 5. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: 1 krát týždenne navštevuje pacient dennú starostlivosť.

Zdravotný stav: pacient je inkontinentný, prekonal mozgovú porážku, kvôli čomu má ochrnutú pravú stranu tela. Niekedy má problém vybaviť si spomienky. Momentálne má ešte zavedenú PEG – sondu, ktorou neprijíma potravu, ale len vodu. Malé kúsky dokáže pohrýzť sám. Nočné vstávanie je potrebné jeden krát za noc kvôli polohovaniu, prípadne výmene hygienických pomôcok.

Pohyblivosť: pacient je ležiaci, preto je potrebné ho polohovať. Využíva aj invalidný vozík, pri presune naň je nápomocný. V domácnosti je k dispozícií polohovacia posteľ, technika na dvíhanie a pomôcky v kúpeľni.

Opatrovateľ/ka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacienta, do čoho spadá pomoc pri osobnej hygiene, presune na vozík, jedle a prezliekaní. Za úlohu má taktiež starostlivosť o domácnosť (upratovanie, varenie, pranie, žehlenie, nakupovanie). Pacient potrebuje niekoho, kto mu bude robiť spoločnosť, rozprávať sa, hrať spoločenské hry alebo pôjde na prechádzku.

Dĺžka turnusu : 7 týždňov resp. dohodou Nástup: od 26.11.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za 7-týždňový turnus do výšky 2384 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľ/ka dostáva PLUS vianočný BONUS 233 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 68145

 

7.11.2018 | 12:32 | prehliadnuté 16 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.