Hledáme technyckých a obchodných zástupcou

Obchodní zástupce
JK izolace s.r.o.
Miesto práce
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj

Pracovná oblasť
Obchod, Stavebníctvo a reality

Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO

Typ úväzku
Práca na plný úväzok

Ponúkaný plat
1 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích

Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou

Náplň práce:

Náplní Vaší nové práce bude

*Aktivně hledat nové zákazníky
*Udržovat dobré vztahy se stávajícími zákazníky
*Poskytovat koncovým zákazníkům odborné poradenství
*Vytvářet cenové nabídky
*Podepisovat obchodní smlouvy pro stálé zákazníky

Požiadavky na zamestnanca
Hledáme aktivního a přátelského obchodníka
Komunikativní, pozitivní a přátelskou osobnost
Týmového hráče a dobrého kolegu
Obchodníka jasně orientovaného na cíl s tahem na branku
Samostatného, spolehlivého a pracovitého člověka
Obchodníka s řidičským průkazem a znalostí práce na PC

Zamestnanecké výhody, benefity
Na oplátku Vám nabízíme
Práci na živnostenský list s flexibilní pracovní dobou
Samostatnou a seberealizující práci
Společenské akce během roku
Pravidelná školení
Telefonní číslo + paušál
Informácie pre uchádzača
Nejvíce se Vám budou věnovat majitelé společnosti, kteří Vám budou velkou podporou v začátcích. Poradí, jak
řešit problémy, a vyrazí s vámi za klientem i na stavbu. Velkou podporou Vám budou i zkušení kolegové, kteří Vás vždy podrží.

Kontakt
Nádražní 1275, Vracov, Česká republika
Kontaktná osoba: Vítková Kristýna
Tel.: 00420608217616
Číslo inzerátu 66463

11.10.2018 | 8:16 | prehliadnuté 7 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.