brigádnik/brigádnička v eshope

Hľadáme brigádnika/brigádničku na výpomoc do nášho eshopu Shrimp.sk

Vzdelanie: nerozhoduje, vhodné aj pre študentov

Osobnostné predpoklady a zručnosti: komunikatívnosť, schopnosť precíznej práce, chuť učiť sa, schopnosť samostatného riešenia zverených úloh, pozitívny vzťah ku zvieratám, skúsenosti s akvaristikou a prácou na počítači sú výhodou.

Náplň práce:
Príprava a expedícia objednávok, výroba termoboxov, starostlivosť o akváriá a živočíchov, kontrola a evidencia skladových zásob.

Pracovná doba:
Je voľnejšia, záleží na dohode, ale zvyčajne pondelok - piatok od 07:00 do 15:30, prípadne 06:00 do 14:30.
Polhodinová obedná prestávka.

Druh pracovného pomeru: na dohodu
Ohodnotenie: 3 €/hodina

Termín nástupu: najneskôr od 1.11.2018.

Nemáš s takouto oblasťou skúsenosti? Nemusíš mať obavy. Do všetkého ťa zaučíme. Svoj stručný životopis a žiadosť nám pošli mailom na info@shrimp.sk do 15.10.2018. O postupe do prvého kola výberového konania, ťa budeme informovať mailom do 19.10.2018.


Stručná charakteristika nášho obchodu:

Shrimp.sk je jedinečný akvaristický eshop pôsobiaci na Slovensku a v Čechách. Založený bol v roku 2015 a sídli vo Varíne pri Žiline. Špecializuje sa na predaj okrasných živočíchov (kreviet, rakov, krabov, slimákov a rýb), rastlín, krmív, substrátov a ďalších doplnkov do akvária.
Cena: 480 EUR
Číslo inzerátu 66443

 

10.10.2018 | 15:26 | prehliadnuté 14 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.