Jednoduchá ponuka pre opatrovateľa

MNÍCHOV – JEDNODUCHÁ ponuka opatrovania pre OPATROVATEĽA / nástup ČÍM SKÔR /s dobrou úrovňou nemčiny/ NEFAJČIAR
Do krásneho veľkomesta Mníchov, ktoré leží v Bavorsku, hľadáme dobrosrdečného opatrovateľa k 98-ročnému pánovi (179 cm, 75 kg), ktorý býva SÁM v priestrannom byte. V domácnosti sa nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľ má k dispozícii samostatnú izbu, pripojenie na internet sa pripravuje. Počas víkendu navštevuje pacienta jeho syn a denne za ním chodí jeho priateľka. Opatrovateľ, ktorý nastúpi na túto pozíciu a nájde novú opatrovateľku na ďalšiu z našich pozícii, získa FINANČNÚ ODMENU.
Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 2. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacient je vzhľadom na svoj vek relatívne fit, trpí bežnou stareckou slabosťou. Má občasné depresie, preto je potrebný pozitívny prístup a motivovanie. Nočné vstávanie je potrebné len príležitostne.

Pohyblivosť : pacient sa pohybuje s pomocou rolátora a v prípade potreby je k dispozícií aj invalidný vozík.

Úlohou opatrovateľa je starostlivosť o pacienta (pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní). Na starosti má taktiež bežné domáce práce ako varenie, upratovanie a nakupovanie. Na varení a nakupovaní sa podieľa aj pacientova priateľka. Pacient potrebuje niekoho, kto mu bude robiť spoločnosť, porozpráva sa s ním, rozveselí ho a bude ho motivovať.

Dĺžka turnusu : 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1360/1460 € (v závislosti od úrovne nemčiny) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Vyššia čiastka za turnus 1460/1560 € je teda určená opatrovateľom, ktorí získajú na ďalšiu z našich pozícií novú opatrovateľku (svoju známu a pod.).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Hlavná koordinátorka : 0948 245 300 /l.poorova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 66430

 

10.10.2018 | 11:07 | prehliadnuté 8 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.