Kuchár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Príprava jedál studenej a teplej kuchyne a minútkových pokrmov.
- Zodpovednosť za kvalitu, vzhľad, expedíciu a správnu teplotu podávaných jedál.
- Sledovanie nových trendov v oblasti gastronómie a ich uplatňovanie v praxi.
- Dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných predpisov.

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Práca v perspektívnom, modernom zariadení.
- Zvýhodnené stravovanie, ubytovanie, využívanie hotelových voľnočasových aktivít.
- Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis so žiadosťou zašlite mailom na marketing@hoteltenis.sk Vybraní uchádzači spĺňajúci kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca:
vzdelanie stredoškolské s maturitou v odbore gastronómia

Počet rokov praxe:
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- vyučený v odbore
- prax v odbore min. 2 - 3 roky
- vysoké pracovné nasadenie, otvorenosť k zmenám
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
- tímový hráč
- zvládanie stresu a nárazovej práce
Číslo inzerátu 65338