BRATISLAVA-Customer Support líder

Pracovná pozícia: Customer Support líder
Link: https://jobangels.com/job/6b58175c/Customer-Support-Lider/35daa548

Spoločnosť: WebSupport bol založený 1. apríla 2002 ako stredoškolský projekt zakladateľa Michala Trubana. Postupne sa stal neoddeliteľnou súčasťou slovenskej IT komunity. Je najväčším poskytovateľom webhostingových služieb a registrátorom domén na Slovensku patrí medzi najrýchlejšie rastúce technologické firmy v strednej Európe.
Zo stredoškolského podnikateľského nápadu sa stal úspešný biznis model a vyformoval sa líder na trhu. Startupová atmosféra vo firme však stále pretrváva. Dôkazom toho sú novovznikajúce samostatné projekty – nástroj InHiro na prijímanie nových ľudí, alebo celosvetovo úspešný NiceReply na získavanie spätnej väzby. WebSupport sa profiluje ako slobodná a otvorená firma. “Robíme to, čo nás baví, a chceme každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie.”
V konečnom dôsledku posúdte sami ;)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Na obdobie: určitá/neurčitá
Pracovná náplň/Job description: Hľadá sa líder, ktorý:
- povedie 20 členný tím ľudí
- bude sa podieľať sa dlhodobom strategickom plánovaní firmy
- bude nastavovať tímový budget a jeho plnenie
- bude koordinovať projekty
- bude systematicky podporovať vzdelávanie agentov
- bude implementovať "customer success" model
- bude zdieľať skúseností medzi tímami
- bude reprezentovať firmu aj verejne na prednáškach a workshopoch
Požadujeme:
Minimálne vzdelanie/minimal education: SŠ s maturitou – vhodné pre absolventa
Odbor:
Prax/Number of years of experience: 3 rokov v odbore, vhodné pre absolventa
Jazyky/Languages: angličtina (UK) – pokročilý

Požadované zručnosti:
Skúsenostii s manažérskou pozíciou

1. Ponúkame:
Priateľská pracovná atmosféra
2. Medzinárodné pracovné prostredie
3. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
4. Flexibilný pracovný čas
5. Nezávislosť
Iné benefity
- interné a externé vzdelávacie workshopy, hackathony, zahraničné konferencie, firemnú knižnicu a jazykové kurzy
- priestor na oddych alebo sústredenie v Chill Roome, masáže v office, XBOX, stolný futbal a MultiSport kartu
- vkusné teambuildingy, letné splavy, grilovačky, spoločné raňajky, vianočné večierky
- samozrejmosťou je firemný MacBook
Mzda: 1 800 € brutto základ až 2 000 € brutto + kvartálne odmeny
Kontakt:
CV a motivačný list pošlite cez link/: A CV and Motivation letter send here:
Cena: 1 800 EUR
Číslo inzerátu 64512