DOJČ-Junior, aplikačný špecialista, vývojár,

Pracovná pozícia: Junior, aplikačný špecialista, vývojár, Dojč
Link: https://jobangels.com/job/f225d582/Junior-Aplikacny-specialista-vyvojar/35daa548

Spoločnosť: Spoločnosť OMS je pôvodom slovenská obchodno-výrobná spoločnosť, ktorá sa pomerne rýchlo stala silným hráčom v oblasti OSVETLENIA. V súčasnosti sme globálny a profesionálny poskytovateľ inteligentných riešení digitálnej technológie, poskytujúci kvalitné svietidlá, ktoré je možné rozšíriť o ďalšie senzorické časti a tým z nich urobiť produkt predstavujúci zdroj na generovanie údajov, s dostupným pripojením kedykoľvek a kdekoľvek si zákazník žiada. OMS patrí medzi lídrov v tomto odvetví, ktorý kombinuje bezkonkurenčné riešenia v inteligentnej technológii a ponúka komplexné prvky v inteligentných riešeniach.
Rok 2018 bol pre nás výnimočný z dvoch dôvodov. Prvým je, že nás svojou návštevou poctil prezident SR pán Andrej Kiska a veríme, že sa u nás cítil dobre. Druhým míľnikom bola veľmi úspešná prezentácia spoločnosti na medzinárodnom veľtrhu Light + Building vo Frankfurte nad Mohanom, kde sme potvrdili status silného hráča na trhu v oblasti OSVETLENIA a taktiež náš silný záujem a nadčasovosť v oblasti inovácií súčasnosti a budúcnosti v podobe SMART riešení.
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Na obdobie: dobá určitá/neurčitá
Pracovná náplň/Job description: Si IT nadšenec a programoval si front- end alebo back-end a rád by si sa podieľal na vývoji unikátnych IoT projektoch? Chceš sa stať súčasťou spoločnosti udávajúcej trend na trhu v oblasti OSVETLENIA a veľmi intenzívne sa zameriavajúcu na inovatívne riešenia budúcnosti v podobe SMART riešení. Ak ÁNO, máme pre Teba zaujímavú pozíciu v našom skvelom IT tíme.
Ak chceš pokračovať v tom, čo Ťa baví, tvojou náplňou práce bude:
• vývoj SW riešenia prostredníctvom programovania front-endu( React JS, Angular JS... ) ALEBO programovania back-endu ( JAVA Spring Framework výhodou )
• účast na jedinečných projektoch IoT
Požadujeme:
Minimálne vzdelanie/minimal education: VŠ I. stupňa
Odbor: Informatika, Informačné technológie
Prax/Number of years of experience: 1 rok v odbore
Jazyky/Languages: English (UK) – mierne pokročilý
Požadované zručnosti:
skúsenosť s programovaním front-endu( React JS, Angular JS... )
ALEBO skúsenosť s programovaním back-endu( JAVA Spring Framework výhodou )
Povedomie o IoT.
Ponúkame:
Nezávislosť
Zaujímavé a inšpiratívne projekty
Flexibilný pracovný čas
Priateľská pracovná atmosféra
Iné benefity
• participácia na unikátnych IoT projektoch
• notebook, mobil
• flexibilný pracovný čas
• home office
• podpora v oblasti školenia a vzdelávania
Mzda: 1 500 € brutto
výška mzdy sa odvíja od znalostí a skúseností
Kontakt:
CV a motivačný list pošlite cez link/: A CV and Motivation letter send here:
Cena: 1 500 EUR
Číslo inzerátu 64400