BRATISLAVA-Informatik

Pracovná pozícia: Informatik
Link: https://jobangels.com/job/0fb4f6fe/Informatik/35daa548

Spoločnosť: Patríme do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Sme súčasťou talianskej Skupiny Generali, ktorá má silné medzinárodné postavenie. V Rakúsku, strednej a východnej Európe a Rusku pôsobí Skupina prostredníctvom regionálnej kancelárie (v Prahe) pre Rakúsko, krajiny strednej a východnej Európy a Rusko celkovo v 12 krajinách a patrí tak medzi troch najväčších poisťovateľov v tomto regióne. Vďaka tomu môžu naši klienti využívať výhody vyplývajúce zo silného medzinárodného zázemia.
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Na obdobie: dobá určitá/neurčitá
Pracovná náplň: #IT#informačný systém#správa a podpora#hľadáme teba#
Poď posilniť náš IT tím. Hľadáme špecialistu pre podporu a správu informačných systémov a aplikácií.
Čo by si robil?:
• Správa, podpora a testovanie internetového predajného
portálu
• Správa a podpora užívateľov z obchodnej siete
• Správa operátorov a oprávnení a revízia
• Správa požiadavkového systému helpdesk
• Správa platobnej brány
• Import a správa dát
• Zabezpečenie zabezpečenie bezporuchového chodu
poistno-technického systému(IS)
• Dohľad nad funkčnosťou zverených aplikácií
• Správa, zmeny, úpravy, dopĺňanie jednotlivých číselníkov
pre IS
• Príprava metodických pokynov a procesov
Požadujeme:
Minimálne vzdelanie: SŠ s maturitou odbor informatika
Jazyky: angličtina-mierne pokročilý
Požadované zručnosti
HTML - základy
JavaScript - základy
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Počítačové znalosti - používateľ Microsoft Office – pokročilý
Orientácia v základoch skriptovania (Javascript, prípadne Visual Basic)
Základy HTML, CSS
orientácia na detail a čísla analytické myslenie
chuť učiť sa nové veci proaktivita,
aktívne zapájanie sa do úloh
príjemné vystupovanie a orientácia na klienta
Ponúkame:
Zaujímavé a inšpiratívne projekty
Priateľská pracovná atmosféra
Work-life balance
Flexibilný pracovný čas
Iné benefity
- rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo
- povinná dochádzka od 09:00 hod do 15:00
- dni pracovného voľna naviac nad rámec zákona
- stravné lístky hradené 100% zamestnávateľom
Mzda: 1 000 € brutto základ
Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.
Kontakt:
CV a motivačný list pošlite cez link:
Cena: 1 000 EUR
Číslo inzerátu 64397