BRATISLAVA-C/C++ Programátor

Pracovná pozícia: C/C++ Programátor
Link: https://jobangels.com/job/4851ed70/C-C-Programator/35daa548

Spoločnosť: Budeš súčasťou teamu vývojárov vo Frequentis Slovakia, ktorí sa venujú vývoju aplikácie pre telekomunikačné systémy pre riadenie letovej prevádzky. Tento team úzko spolupracuje s produktovým a projektovým vývojovým teamom vo Frequentis Headquarter vo Viedni, kde sa vyvíjajú ďalšie komponenty telekomunikačného systému.
Frequentis dodáva komunikačné a informačné riešenia pre riadiace centrály v oblasti riadenia letovej prevádzky, verejnej bezpečnosti (polícia, požiarnici, záchranná služba) a dopravy (námorná, riečna, pozemná). Frequentis Slovakia, ako člen Frequentis skupiny, sa zameriava na inžiniering a softvérový vývoj komunikačných a informačných systémov. Počet zamestnancov pobočky je momentálne 55, pričom programátori tvoria dve tretiny z celkového počtu zamestnancov.
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Na obdobie: dobá určitá/neurčitá
Pracovná náplň: Ako programátor u nás budeš vyvíjať software v programovacom jazyku C/C++ pre telekomunikačné embedded systémy. Tieto telekomunikačné systémy používajú operátori letovej prevádzky na komunikáciu s lietadlom pri štarte, počas letu a pri navádzaní lietadiel na pristátie. Zapojíš sa do tímu, ktorý vyvíja „backend“ aplikáciu, ktorá realizuje aplikačnú logiku telekomunikačnej ústredne.
Používaný Software & Technologies
Project Support: Git, Jira, Confluence, Jama, SVN, Jenkins, Crucible
Testing: UNIT tests, gtests, FitNesse, Lettuce (framework tests)
Code Quality: CodeCheck, Coverity, Valgrind
Požadujeme:
Minimálne vzdelanie: VŠ
Vzdelanie/odbor: Informatika, Informačné technoológie, Softvérové inžiniierstvo
Jazyky: angličtina (UK)-mierne pokročilý
Prax: 3 roky v odbore
Požadované zručnosti
Znalosť jazyka C a C++
Znalosť metód objektovo orientovaného SW návrhu a vývoja
Ponúkame:
Zaujímavé a inšpiratívne projekty.
Medzinárodné pracovné prostredie.
Flexibilný pracovný čas.
Priateľská pracovná atmosféra.
Work-life balance.
Iné benefity
Vzdelávanie v oblasti technológii, domain know-how a soft skills.
Jazykové kurzy (angličtina, nemčina).
Účasť na konferenciách na Slovensku a v zahraničí.
Občerstvenie vo firme (káva, čaj, minerálky).
Teamibuildings, Vianočná party, športový deň.
Stravné lístky plne hradené spoločnosťou.
Pohyblivá pracovná doba.
Mzda: 1 300 € brutto základ
Kontakt:
CV a motivačný list pošlite cez link:
Cena: 1 300 EUR
Číslo inzerátu 64394