BRATISLAVA-Java Developer

Pracovná pozícia: Java Developer
Link: https://jobangels.com/job/b2c93068/Java-developer/35daa548

Spoločnosť: I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na špecializované
riešenia v rôznych odvetviach priemyslu. Budujeme efektívne, škálovateľné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.
Naša firemná kultúra sa zameriava na podporu ľudí v tíme, možnosť pracovať v tvorivej atmosfére bez zbytočnej
byrokracie a nadčasov. Prostredníctvom jednotlivých "streamov" dávame možnosť zapojiť sa do diskusie o fungovaní firmy. Rodinnú atmosféru podporujeme cez športové aktivity, teambuildingové akcie a pritom
nezabúdame na naše rodiny a deti.
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: 01.09.2018
Na obdobie: dobá určitá/neurčitá
Pracovná náplň: Hľadáme nových kolegov pre posilnenie tímov, ktoré pracujú v Jave. U nás sa v práci stretneš s rôznymi projektami a technickými riešeniami. Staráme sa o existujúcich, aj nových klientov a pomáhame im rozvíjať biznis. Môžeš pracovať na menšom projekte, alebo na veľkých korporátnych riešeniach. Pre telco, pre financie, alebo napríklad pre priemysel. Ponúkame služby na mieru, preto sa môžeš pri každom novom projekte niečo nové naučiť. Pracujeme v tímoch, takže sa budeš mať s kým poradiť o Tvojich nápadoch. Aby bol Tvoj štart čo najhladší, pridelíme Ti TechBuddyho. U nás môžeš priniesť inovatívne riešenia, podieľať na analýze a vývoji WEB/mobile portálov s využitím moderných technológií (JBoss, Wildfly, AngularJS, Liferay, Wicket, SOA standards, ElasticSearch, Oracle, Fuse ESB, Talend ESB).
Požadujeme:
Minimálne vzdelanie: VŠ I. stupňa, odbor informatika
Prax: 2 roky v odbnore
Požadované zručnosti:
pracovné skúsenosti na pozícii Java developer
+ znalosť J2EE a niektorej z technológií JSP,
+ znalosť relačných databáz, znalosť Oracle - výhodou
+ skúsenosti s niektorým z aplikačných serverov – Wildfly/Jboss, Websphere, Weblogic - výhodou
+ skúsenosti s EJB, JMS, LifeRay, Struts, Wicket, AngularJS, výhodou
Ponúkame:
Zaujímavé a inšpiratívne projekty
Atraktívny rozvojový program
Priateľská pracovná atmosféra
Iné benefity
* finálna výška mzdy sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača. Na osobnom pohovore predstavujeme uchádzačom aj interný odmeňovací systém a celkové hodnotenie pre danú pozíciu (vrátane odmien, benefitov, bonusov, atď.)
+ performance bonusy na pravidelnej báze, 13. plat
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svatbe
+ rôzne sociálne benefity
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné odborné školenia
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky
Mzda: 1 500 € brutto základ
Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.
Kontakt:
CV a motivačný list pošlite cez link:
Cena: 1 500 EUR
Číslo inzerátu 64392