BRATISLAVA-Senior-Front-End Developer

Pracovná pozícia: Senior-Front-End Developer
Link: https://jobangels.com/job/83f33086/Senior-Front-End-Developer/35daa548

Spoločnosť: Spoločnosť Garwan Consulting s.r.o pôsobí na trhu od roku 2008, pričom veľká časť aktivít je vykonávaná v Rakúsku. Momentálne zamestnávame viac ako 30 programátorov. Vďaka realizácii veľkého počtu IT projektov z oblasti bankovníctva, poisťovníctva, dopravy, logistiky, CRM a telekomunikácií dokážu naši špecialisti vytvoriť riešenie ušité na mieru požiadavkám, procesom a potrebám používateľov. Veľký dôraz kladieme na výkon, škálovateľnosť a komfort používania. Zabezpečujeme komplexný servis, počínajúc analýzou požiadaviek, návrhom riešenia, jeho implementáciou a nasadením až po správu a zabezpečenie bezproblémového behu v produkčnom prostredí.
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Na obdobie: dobá určitá/neurčitá
Pracovná náplň: Hľadáme Senior Developera, ktorý má skúsenosti s Angular 5/6. Náš nový kolega bude súčasťou nemeckého tímu, bude však 100% času pracovať z bratislavského officu. Jedná sa o vývoj systému na správu budov, revíziu dokumentov a kontrolu histórie servisných zásahov. Na projekte sa vývija v SCRUMe.
Požadujeme:
Minimálne vzdelanie: VŠ I.st.
Jazyky: nemčina-mierne pokročilý
Prax: 2 roky
Požadované zručnosti
Front-End
Angular 5/6
JavaScript, HTML5 a CSS (Bootstrap)
Ponúkame:
Zaujímavé a inšpiratívne projekty
Flexibilný pracovný čas
Atraktívne benefity
Priateľská pracovná atmosféra
Medzinárodné pracovné prostredie
Iné benefity
- možnosť práce na čiastočný home-office (podľa dohody)
- plne hradené kurzy angličtiny a nemčiny (2 hod. týždenne)
- chillout zóna priamo vo firme
- MultiSport karta
- pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky ...
- 2 sick days
- vzdelávanie vo forme literatúry, konferencií, workshopov ...
Mzda: 2 500 € základ - 4 000 € brutto
Kontakt:
CV a motivačný list pošlite cez link:
Cena: 2 500 EUR
Číslo inzerátu 64384