BRATISLAVA-Softvérový administrátor pre Smart Indu

Pracovná pozícia: Softvérový administrátor pre Smart Industry
Link: https://jobangels.com/job/d8f904ca/Softverovy-administrator-pre-Smart-Industry/35daa548

Spoločnosť: ANASOFT je vysoko profesionálnou spoločnosťou so silným ľudským zázemím. Vo firme si pestujeme kultúru otvorených dverí, kde majú všetci rovnakú príležitosť prinášať nové nápady a diskutovať o nich.
V ANASOFTe dobre fungujúci softvér vyvíjame spolu so zákazníkom, ktorého sa týka. Nerobíme riešenia len preto, že nám platia. Naše riešenia sú prospešné a prinášajú spokojnosť.
Za naše spoločensky zodpovedné aktivity sme získali v roku 2018 hlavnú cenu VIA BONA Zodpovedný malý/stredný podnik.
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Na obdobie: dobá určitá/neurčitá
Pracovná náplň: Najmä:
• Príprava aplikačnej infraštruktúry pre potreby projektov
• Vytváranie a správa virtuálnych prostredí a projektových repozitárov
• Konfigurácia koncových zariadení (terminály, tablety, RFID antény...)
Vývoj nových aplikačných kontajnerov (Docker, Kubernetes) - CaaS
• Implementácia aplikačného a technologického vybavenia v prostredí priemyselnej výroby
• Budeš mať v rukách chod veľkých fabrík a to doslova
Požadujeme:
Minimálne vzdelanie: VŠ I. stupeň
Vzdelanie: Informatika, Softvérové inžinierstvo, Informačné technológie
Prax v odvetví: 4 roky v IT a telekomunikácie
Zručnosti: Linux,administrácia siete, Java
Ponúkame:
Zaujímavé a inšpiratívne projekty.
Benefity napr.: masáže, Loyality program, Referral bonus, zdravotné prehliadky, angličtina na pracovisku, dovolenka naviac a iné
Mzda: 2 300 € brutto základ
Kontakt:
Pošli nám životopis cez link:
Cena: 2 300 EUR
Číslo inzerátu 64382