BRATISLAVA-TEST MANAŽÉR

Pracovná pozícia: Test manager
Link: https://jobangels.com/job/82cd7d11/Test-Manager-klucova-pozicia-v-testerskom-time/35daa548

Spoločnosť: Prácu vám dajú na mnohých miestach. Prácu s tým správnym nábojom vám dáme iba my! Unicorn, to je v súčasnosti viac ako 1 100 ICT špecialistov, manažérov a ďalších odborníkov. Firma neustále rastie, tak ako rastie aj celé IT odvetvie. Pribúdajú nové projekty a naše riešenia si vyberajú stále noví významní klienti. S novými zákazkami vzniká aj potreba nových spolupracovníkov, ktorí by spolu s nami všetkými vytvorili pevný základ pre ďalšie úspechy našej spoločnosti.
Našim novým spolupracovníkom dávame možnosť dostať sa k zaujímavej práci, atraktívnym projektom a možnosti pôsobiť napríklad aj v jednom z našich zahraničných vývojových centier. Máte jedinečnú príležitosť pracovať v IT pre tých najväčších hráčov na trhu. Tak to využite!
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Na obdobie: dobá určitá/neurčitá
Pracovná náplň/Job description: Hľadáme šikovného Test Managera, ktorý bude mať na starosti implementáciu kryptovacieho nástroja Voltage naprieč všetkými existujúcimi platfomrmami klienta.
- Našim klientom je významná zahraničná finančná spoločnosť.
Vašou náplňou práce bude:
- tvorba testovacej stratégie a test approach
- koordinácia taskov a testerov pre konkrétny test case
- príprava testovacích dát, test caseov, reportov z testovania, identifikácia defektov
- manažment testovacieho tímu
Požadujeme:
Minimálne vzdelanie/minimal education: VŠ II. stupňa
Odbor: Informačné technológie
Prax/Number of years of experience: 5 rok v odbore
Jazyky/Languages:
Požadované zručnosti:
SQL - pokročilý
XML - pokročilý
JIRA - pokročilý
Prax na pozícii Test managera niekoľko rokov
- Skúsenosti s prípravou test approach, testovacej dokumentácie
- Znalosť testovacích nástrojov a SQL
- Skúsenosti s prácou v oblasti finančníctva/bankovníctva - výhodou
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Presnosť, spoľahlivosť
Ponúkame:
Zaujímavé a inšpiratívne projekty
Priateľská pracovná atmosféra
Atraktívne benefity
Práca s poprednými expertmi
Iné benefity
- Zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce
- 5 dní na "rekondičné voľno"
- Spolupráca na veľkých ICT projektoch v oblasti bankovníctva, energetiky a telekomunikácii
- Super kolektív s priateľskou atmosférou
- Vzdelávacie aktivity: školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy
- Benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar)
- Príspevok na šport a revitalizáciu
- Firemné akcie: rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné
- Netradičné benefity : firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku
Mzda: 1 400 € brutto základ
+ 700€ osobné ohodnotenie na základe schopností a skúseností preukázaných na pohovore
Kontakt:
CV a motivačný list pošlite cez link/: A CV and Motivation letter send here:
Cena: 1 400 EUR
Číslo inzerátu 64378