BRATISLAVA-KONŠTRUKTÉR

Pracovná pozícia: KONŠTRUKTÉR
Link: https://jobangels.com/job/b457b0f5/Konstrukter/35daa548

Spoločnosť: Spoločnosť, ktorá vyvíja a komercionalizuje prelomovú technologickú platformu PLASMABIT. Naša technológia umožňuje zásadnú úsporu času a nákladov v porovnaní so súčasnými technológiami a otvára nové možnosti v ťažobnom priemysle (ropa a zemný plyn), v oblasti geotermálnej energetiky, ako aj v segmente baníctva. Prototyp a všetky komponenty technologickej platformy sa pripravujú na aplikácie vŕtania a frézovania. Náš viac ako 100-členný tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Tím sa zameriava na pilotné testy prvých aplikácií, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte. Prvá z aplikácií je zameraná na segment ťažby ropy a zemného plynu, ktorý čelí výzvam ako vŕtanie do tvrdých hornín, exponenciálny rast nákladov pri vŕtaní a zvyšujúci sa počet ropných štruktúr, ktoré je potrebné odstaviť. Prvý produkt pre ťažobný priemysel by mal byť uvedený na trh v roku 2019.
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Na obdobie: určitá/neurčitá
Pracovná náplň najmä:
Máš skúsenosti s prácou v CATIA V5? Vieš premýšľať technicky a vymyslieť
veci, ktoré neexistujú? Hľadáme aktívneho kolegu, ktorý sa bude venovať
tvorbe ideových návrhov, realizácií konštrukčných návrhov prototypov,
navrhovaniu a optimalizovaniu konštrukcie vyvíjaných zariadení. Ponúkame
prácu v inovatívnej technologickej firme, kde sú veľké výzvy a dynamika
ich riešenia každodennou realitou.
Tvojou prácou bude:
• realizácia ideových a konštrukčných návrhov prototypov
• navrhovanie a optimalizovanie konštrukcie vyvíjaných zariadení
• príprava výkresovej dokumentácie pre výrobu
• konzultácie v oblasti konštrukcie a technológie výroby pre potreby vývoja prototypov
• tvorba dokumentácie a pracovných postupov
Požadujeme:
Minimálne vzdelanie/minimal education: VŠ I. stupňa
Odbor: Priemyselná výroba, strojárstvo
Prax/Number of years of experience: 2 roky
Jazyky/Languages: angličtina (UK) - pokročilý

Požadované zručnosti:
• pracovné skúsenosti v CATIA V5
• vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
• pokročilú znalosť technickej angličtiny
• systematické, logické myslenie.
Ponúkame:
Zaujímavé a inšpiratívne projekty.
Medzinárodné pracovné prostredie.
Práca s poprednými expertmi.
Iné benefity
Odborné a jazykové vzdelávanie, flexibilný pracovný čas, bezplatné a bezproblémové parkovanie priamo v areáli, čerstvé ovocie a zelenina.
Mzda: 1 500-1 800 € brutto základ
Kontakt:
CV a motivačný list, súhlas som spracovaním osobných údajov pošlite cez link:
Cena: 1 500 EUR
Číslo inzerátu 64373