BRATISLAVA-SYSTÉMOVÝ INŽINIER

Pracovná pozícia: SYSTÉMOVÝ INŽINIER
Link: https://jobangels.com/job/b2f86452/Systemovy-inzinier/35daa548

Daj link do prehliadača a môžeš poslať priamo CV a motivačný do firmy.

Spoločnosť: Spoločnosť, ktorá vyvíja a komercionalizuje prelomovú technologickú platformu PLASMABIT. Naša technológia umožňuje zásadnú úsporu času a nákladov v porovnaní so súčasnými technológiami a otvára nové možnosti v ťažobnom priemysle (ropa a zemný plyn), v oblasti geotermálnej energetiky, ako aj v segmente baníctva. Prototyp a všetky komponenty technologickej platformy sa pripravujú na aplikácie vŕtania a frézovania. Náš viac ako 100-členný tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Tím sa zameriava na pilotné testy prvých aplikácií, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte. Prvá z aplikácií je zameraná na segment ťažby ropy a zemného plynu, ktorý čelí výzvam ako vŕtanie do tvrdých hornín, exponenciálny rast nákladov pri vŕtaní a zvyšujúci sa počet ropných štruktúr, ktoré je potrebné odstaviť. Prvý produkt pre ťažobný priemysel by mal byť uvedený na trh v roku 2019.
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Na obdobie: určitá/neurčitá
Pracovná náplň: Systémový inžinier by mal byť aktívnou podporou vysoko kvalitných systémových inžinierov v procesoch technického riadenia.
Hlavné úlohy najmä:
- vytvárať a udržiavať technickú dokumentáciu na zabezpečenie efektívneho plánovania a riadenia
- spravovať a konfigurovať systém dokumentov
- udržiavať databázy základných funkčných vyhlásení
- navrhnúť a udržiavať hierarchickú štruktúru systémov prostredníctvom logického rozkladu podsystémov a prvkov
- udržiavať tok technických požiadaviek medzi viacerými systémami
- udržiavať a aktualizovať databázu technických rizík a problémov
Požadujeme:
Minimálne vzdelanie/minimal education: VŠ I. stupňa
Odbor: Informatika
Prax/Number of years of experience: 2 roky v odbore
Jazyky/Languages: angličtina (UK) - pokročilý
Požadované zručnosti:
Sharepoint je výhodou
Ponúkame:
Súkromne diners karta s cestovným poistením
Firemný rozvoz
Čerstvé ovocie a zelenina v kuchynke
Masáže
Petanque ihrisko
Pre každého parkovacie miesto
Mzda: 1 700-1 900 € brutto základ
Kontakt:
CV a motivačný list, súhlas som spracovaním osobných údajov pošlite cez link:
Cena: 1 700 EUR
Číslo inzerátu 64372