Nenáročná pozícia pri Štutgarte

Schwieberdingen – NENÁROČNÉ OPATROVANIE pri Štutgarte/ s nástupom ČÍM SKÔR/ turnus 1 mesiac/potrebná pokročilá úroveň nemeckého jazyka

Do mestečka Schwieberdingen, neďaleko mesta Štutgart, hľadáme opatrovateľku k 89-ročnej pani (160 cm, 70 kg), ktorá býva v dome, kde má opatrovateľka zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet a televíziou. V dome býva spolu s pacientkou aj jej dcéra, ktorá si nevyžaduje opateru. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 2. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje kvôli meraniu tlaku, podávaniu liekov a inzulínu (2 krát denne) ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka je duševne úplne v poriadku. V minulosti prekonala srdcový infarkt a má cukrovku. Je čiastočne inkontinentná, toaletu navštevuje čiastočne sama a čiastočne s pomocou. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne, pri návšteve toalety.

Pohyblivosť: pacientka má vzhľadom na svoj vek ťažkosti s pohybom, pohybuje sa s pomocou opatrovateľky a rolátora. Je potrebné pomáhať jej a byť jej oporou.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje najmä pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní a pohybe. Opatrovateľka má na starosti taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie, pranie, žehlenie a nakupovanie. Pacientka ocení spoločnosť, rozhovory, alebo prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1240 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 60630

 

11.7.2018 | 16:10 | prehliadnuté 3 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.