Opatrovanie v Kolíne bez nočného vstávania

Kolín – opatrovanie BEZ nočného vstávania/1 MESIAC/ s nástupom ČÍM SKÔR/ s mierne pokročilou až pokročilou úrovňou NJ/ NEFAJČIARKA

Do pekného veľkomesta Kolín s mnohými kultúrnymi pamiatkami, hľadáme opatrovateľku k 87-ročnej pani (155 cm, 61 kg), ktorá býva v rodinnom dome, kde má opatrovateľka zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet. Spolu s pani býva jej manžel, ktorý si nevyžaduje starostlivosť opatrovateľky.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť, nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka je inkontinentná, prekonala srdcový infarkt a mozgovú porážku. Nočné vstávanie nie je potrebné.

Pohyblivosť : pacientka sa pohybuje s pomocou rolátora alebo invalidného vozíka. Je potrebné, aby jej bola opatrovateľka nápomocná a tak sa predchádzalo možným úrazom.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čiže pomoc pri osobnej hygiene, pohybe, vstávaní, prezliekaní alebo sprevádzanie k lekárovi. Na starosti má taktiež domáce práce ako varenie, upratovanie, pranie, žehlenie. Pacientka má rada zábavu a rôzne hry, ocení teda spoločnosť, rozhovory, hranie spoločenských hier alebo prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1360 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 60604

 

11.7.2018 | 11:13 | prehliadnuté 2 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.