OPATROVANIE AJ PRE PÁNOV! / BEZ NOČNÉHO VSTÁVANIA

Do očarujúceho mestečka Soltau hľadáme opatrovateľa alebo opatrovateľku k 81 – ročnému pánovi (170 cm, 78 kg) a jeho 78 – ročnej manželke (158 cm, 59 kg). Manželia nechovajú žiadne domáce zvieratá a bývajú v dome so záhradou, kde má opatrovateľka zabezpečenú samostatnú izbu s TV a pripojením na internet. Voľný čas je všeobecne nastavený na dve polovice dňa v priebehu týždňa, prípadne jeden celý deň. Nočný pokoj trvá 9 hodín, kedy opatrovateľ/-ka nemusí k pacientom vstávať.
Stupeň ošetrenia: úroveň požadovaného ošetrovania bola u pacienta klasifikovaná na stupni 3 a u pacientky na stupni 2.

Ošetrovateľská služba: domácnosť v súčasnosti navštevuje ošetrovateľská služba za účelom kúpania, avšak jej ďalšie služby sa po príchode opatrovateľky neočakávajú.

Pohyblivosť: pacient sa pohybuje samostatne, prípadne využíva oporu rolátora rovnako ako jeho manželka, pre ktorú je k dispozícii aj invalidný vozík. Transfer nie je potrebný.

Zdravotný stav: obaja sú duševne v poriadku, pacient je čiastočne inkontinentný, manželka problémy s inkontinenciou nemá, pacient prekonal porážku a lieči sa na vysoký krvný tlak, pacientka trpí reumou.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: čím skôr v priebehu 3 týždňov

Do náplne práce opatrovateľa/-ky spadá varenie, pranie, žehlenie, udržiavanie poriadku, nakupovanie a ľahké záhradné práce. Pacienti ocenia spoločné prechádzky, potrebujú pomoc pri hygiene a sprievod k lekárom. Najbližší obchod je vzdialený 10 km, preto je nevyhnutné využívať automobil, ktorý je u manželov k dispozícii. Nočné vstávanie nie je potrebné, pacienti zvyknú spať nerušene, prípadne pán navštívi toaletu sám.

Od opatrovateľa/-ky sa vyžaduje znalosť nemeckého jazyka na dobrej úrovni a nevyhnutný je vodičský preukaz, vrátane šoférskej praxe. Rovnako sú dôležité skúsenosti s oparovaním seniorov a tiež varenie bez problémov.

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1 430 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!
Číslo inzerátu 60430

 

9.7.2018 | 11:50 | prehliadnuté 5 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.